אודות הפורטל iBaby| מקום לברית במרכז| מקום לברית בשרון

פורטל בריתות iBaby נוסד על ידי חברת "קליינטורה", במטרה לספק את כל המידע הרלוונטי בתחום הבריתות והאירועים בכלל.

הפורטל מרכז עבורכם כתבות, סיקורים ומידע בתחום הבריתות. בין היתר ניתן למצוא מידע אודות טקס ברית מילה, טקס בריתה, מקומות לאירועים קטנים, קונספט של אירוע ברית במסעדה, אירועים קטנים, מקומות לברית ומקומות לבריתה. המידע מיועד להורים בדרך או להורים טריים אשר מתכננים אירוע ברית מילה או אירוע בריתה בכל רחבי הארץ.

 

כל המקומות המומלצים באתר אחד

פורטל iBaby מרכז בתוכו מגוון מקומות מומלצים למציאת מקום לאירוע קטן ומתאים לעריכת אירוע ברית או בריתה.

האתר כולל בין היתר מקומות לאירועים קטנים , מסעדות לאירועי ברית , לופטים מפוארים ואינטימיים לאירועים עם מספר מוזמנים מצומצם, אולמות לאירועי ברית וגני אירועים. ניתן לבצע חיפוש מקומות לפי אזור ולפי סוג האירוע. כמו כן, באפשרותכם לראות את המקום המיועד על גבי מפה גיאוגרפית לנוחות ויזואלית.

 

קריטריונים ויצירת קשר

לכל מקום לאירועים ישנה רשימת קריטריונים אחידה. בשביל להקל על מלאכת חיפוש המקום המושלם לאירוע הברית או הבריתה שלכם, לכל דף של אולם, מסעדה או מקום לאירוע מצורפת רשימה מסודרת של פרטים אודות האולם:

– פרטים עיקריים ליצירת קשר הכוללים טלפון, אתר הבית של המקום והכתובת הפיזית

– אזור בארץ

– סרטון תדמית של המקום, מבצעים קיימים והמלצות

– סוג המקום ולאילו אירועים הוא מיועד

– זמינות של המקום במהלך השבוע

– מחיר ממוצע למנה

– מספר אורחים מקסימלי

– חנייה

– קריטריונים חשובים נוספים שמתווספים מעת לעת ונועדו להקל עליכם בבחירת המקום המושלם לאירוע ברית המילה או אירוע הבריתה.

 

אירוע ברית מילה | אירוע בריתה

אירוע ברית מילה או אירוע בריתה נחשבים לאירועים חשובים בשמחה משפחתית משותפת. על כן צוות הפורטל iBaby עובד לילות כימים על מנת להביא לכם את המידע הרלוונטי והעדכני ביותר בתחום. זאת ועוד, על מנת להוביל צעד אחר צעד אל עבר אירוע מושלם.

חברת "קליינטורה" בוחרת להעביר את ניסיון רב השנים שלה בתחום האירועים על מנת לתת במומחיות את כל המידע הדרוש לאירוע ברית או בריתה מותאם אישית.